Diana Tanushaj i Fanika Hlubocki briljantne na karate turniru u Velenju

0
Lavovi u Velenju

Petero natjecatelja karate kluba „Lav“ iz Pule u subotu 26. siječnja, vrlo je uspješno nastupilo u Velenju u Sloveniji  na međunarodnom memorijalnom karate turniru 8. Pokal Nestla Žganka.

Na tom je turniru sudjelovalo 423 natjecatelja iz 36 klubova Hrvatske, Italije, Bosne i Hercegovine, Srbije i Slovenije. Ekipa Lava je osvojila dva pehara, dvije zlatne medalje te jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Fanika Hlubocki je osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar u kategoriji kadetkinja do 47 kg te drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji juniorki do 48 kg. Diana Tanushaj je isto tako osvojila prvo mjesto, zlatnu medalju i pehar u kategoriji juniorki do 53 kg težine.

Oskar Marić je osvojio brončanu medalju u kategoriji učenika do 40 kg težine. Loren Domba i Josip Rogalo su u kategoriji učenika zaustavljeni u repasažnim borbama za treće mjesto i tako ostali bez medalje.