Pulski Lavovi na karate turniru 15. Delta kup u Rijeci

0

Troje natjecatelja karate kluba "Lav" iz Pule, u subotu 16. veljače, uspješno je nastupilo u Rijeci na međunarodnom tradicionalnom karate turniru "15. Delta kup" osvojivši dvije srebrne medalje.

Na tom je turniru sudjelovalo 359 natjecatelja iz 41 kluba Hrvatske i Slovenije. Najuspješnija je bila Fanika Hlubocki koja  je nastupila u kategoriji kadetkinja do 47 kg i u kategoriji juniorki do 48 kg, te u obje kategorije osvojila druga mjesta i srebrne medalje. Ana Alaber je nastupila u kategoriji kadetkinja do 54 kg i kategoriji juniorki do 53 kg gdje je izgubila repasažnu borbu za treće mjesto. Loren Domba je u kategoriji učenika zaustavljen već u samom početku kvalifikacijskih borbi.